Aktualności

PGE Orlik Opole prezentacja.

Drużyna PGE Orlik Opole zaprezentowała się mieszkańcom Opola, 20 minut na scenie, szczegółowe odpowiedzi na wszystkie pytania prowadzących przez trenera Jacka Szopińskiego, zaproszenie na mecze i konkursy z nagrodami. Brawa i uśmiechy na ustach

PGE Orlik Opole – Dzień Sportu.

Dziękujemy wszystkim obecnym na Rodzinnym Weekendzie Sportu i Rekreacji w C.H. Karolinka Opole. Dziękujemy za miłe przywitanie i zainteresowanie naszą dyscypliną sportową. Do zobaczenia przy najbliższej okazji. A już dziś PGE Orlik Opole wyje

Mecz PGE Orlik Opole : Comarch Cracovia.

Już dziś PGE Orlik Opole zmierzy się z kilkunastokrotnym mistrzem Polski – Comarch Cracovia. Mecz będzie bardzo ciężki ale nie poddamy się bez walki. Zapraszamy Wszystkich na opolski Toropol na godz. 18.30. Emocji nie zabraknie. Przyjdź i

Mecz PGE Orlik Opole : TMH Polonia Bytom.

W dniu wczorajszym PGE ORLIK OPOLE, podejmował na własnym terenie TMH POLONIĘ Bytom, w ramach 5 kolejki PHL. Do tej pory opolanie w 4 spotkaniach zebrali 4 punkty. Orlik w tych meczach zafundował sporo emocji, związanych z nierówną grą praktyczni

Mecz PGE Orlik Opole : Naprzód Janów.

Do 52 minuty hokeiści PGE Orlika Opole prowadzili z Naprzodem Janów 4:2, ale kara meczu Miroslava Zaťki dała rywalom aż trzy gole w przewadze. Sędzia do szatni odesłał tylko Słowaka, który zrzucił rękawice i położył szybko Marcina Jarosa. A